|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
HalfDemon
2005-05-12 18:27:30
|
22
|
| Allitolag a fenyezeseket macskabiztosra csinaljak. Es el is kell hinnem, hiszen csak az utakon erosebb igenybevetelnek van kiteve, mint egy egyszeru macska.. labnyom.. karomnyom. |
|
Előzmény:
 |
baphomet
2005-05-12 10:47:56
|
11
|
| sziasztok,
nálunk az a szitu, hogy bérelt garázs egy udvarban, tulajnéninek macskája van és a környékről is ott bandáznak. nincs ajtó, csak egy ponyva. próbáljuk macskamentesre rögzíteni, hogy ne tudjanak bemászni, de hát a macska olyan, hogy a legkisebb résen is bepréseli magát. vettünk macskariasztó cuccost, valami iszonyú büdös lap volt, állítólag utálja a macska a szagát és akkor nem megy oda, ahova kirakod. nna, ezek a macskák nem utálták. még mindig látunk tappancsnyomokat a kocsin. azért féltjük a fényezést... szóval, ide is kérünk konstruktív ötleteket :))) köszi. (méreg kizárva, az ultrahangos riasztó meg sokba fáj.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|