|
|
|
|
 |
farkzoli
2005-05-09 16:20:47
|
217
|
"Az m42 az nem egy teljesen általános bajonett?" Csak egyfajta m42 van. Nem bajonettes kiképzésű, hanem 42x1 mm-es csavarmenet. |
|
 |
- bukter -
2005-05-09 13:33:40
|
215
|
| Természetesen még mindig adaptall2-ről kell alakítanom. Amúgy van különbség adaptall és adaptall2 között? |
|
A hozzászólás:
 |
- bukter -
2005-05-09 13:31:53
|
214
|
| Kicsit korán írtam, először körbe kellett volna néznem. Tehát amit írtam, az csak úgy valósítható meg, hogy először adaptall/m42 aztán m42/om? Az m42 az nem egy teljesen általános bajonett? Sok helyen olvastam már, hogy pentax m42 meg ilyenek. Minden márkára külön van m42? Előre is kösz a választ! |
|
Előzmény:
 |
- bukter -
2005-05-09 13:16:56
|
213
|
Létezik olyan, hogy adaptall2/OM (olympus) konverter? Na nekem egy ilyen kéne... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|