|
|
|
|
 |
garfieldka
2005-05-09 14:06:18
|
216
|
| Tudok neked hozatni Adaptall2/OM adaptert. Keress meg mélben ha érdekel. Sajnos húzós az ára, de van mindenhez. M42, Pentax, Nikon, Minolta MD, Canon FD, Contax/Yasca, Praktic B, Minolta Dinax (AF nélkül) és Canon EOS (AF nélkül). |
|
 |
- bukter -
2005-05-09 13:31:53
|
214
|
| Kicsit korán írtam, először körbe kellett volna néznem. Tehát amit írtam, az csak úgy valósítható meg, hogy először adaptall/m42 aztán m42/om? Az m42 az nem egy teljesen általános bajonett? Sok helyen olvastam már, hogy pentax m42 meg ilyenek. Minden márkára külön van m42? Előre is kösz a választ! |
|
A hozzászólás:
 |
- bukter -
2005-05-09 13:16:56
|
213
|
Létezik olyan, hogy adaptall2/OM (olympus) konverter? Na nekem egy ilyen kéne... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|