Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2005-05-06 18:04:12 101
Sajna nincs laboros ismerősöm, viszont azon gondolkozom, hogy a hotmirrort pótolandó csak egy keretet csinálnék. Van annyi nem használt rész a HM szélén, hogy valahogy megpróbáljam valamivel kitámasztani. Vagy nem jó ötlet?
Előzmény:
farkzoli Creative Commons License 2005-05-06 13:52:16 100
Van valami laboros ismerősöd? A mikroszkópoknál használatos tárgyüveg kb.1 mm vastag, a fedőüveg egy-két tized körüli. Ebből kitalálható, milyen könnyű is megmunkálni őket. És ezek optikai minőségű síkpárhuzamos üvegek. Szerintem a "normál" üvegeseket felejtsd el, ha megkérdezed: "Van-e síküvege?", méltatlankodva fogja válaszolni: "Nálam minden üveg síküveg!" :-))) Csak éppen optikai célra alkalmatlanok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!