Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2005-05-01 22:46:22 97

Köszönöm a segítséget, de nem biztos, hogy van eléggé kis méret ott.

Ugyanis szereztem közben egy T10-est, és reménytelenül óriási a csavarhoz képest.

De azért mégegyszer kösz a linket!

Előzmény:
BlackBuell Creative Commons License 2005-05-01 21:34:00 96
Kedves Madgie! Kukkants be erre a linkre megéri!!!!!

http://www.arukereso.hu/xProduct~199841_TORX_bitokk%E9szlet_kazett%E1ban


Örülök, ha segíthettem. Üdv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!