Keresés

Részletes keresés

venge Creative Commons License 2005-05-01 12:16:49 170
Nagyon irigyellek, jövőre megpróbálok én is elmenni!
A hozzászólás:
.-eyewitness-. Creative Commons License 2005-05-01 11:59:05 169

Nos a hétvégének vége... Egész jóvolt... kilehetett próbálni csomó méregdrága cuccot (én pl elvittem egy körre az 1Ds II-t meg a 300/28-ast ). Készült pár jó fotó, mondjuk a természetfotózás az úgynézett ki hogy egy csapat fotós elment sétálni az erdőbe vezetővel :)

Arról itt egy kép:

 

 

Majd lesz olyan is hogy sólyom(?) széttép nyuszit.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!