|
|
|
|
 |
venge
2005-05-01 12:16:49
|
170
|
| Nagyon irigyellek, jövőre megpróbálok én is elmenni! |
|
A hozzászólás:
 |
.-eyewitness-.
2005-05-01 11:59:05
|
169
|
Nos a hétvégének vége... Egész jóvolt... kilehetett próbálni csomó méregdrága cuccot (én pl elvittem egy körre az 1Ds II-t meg a 300/28-ast ). Készült pár jó fotó, mondjuk a természetfotózás az úgynézett ki hogy egy csapat fotós elment sétálni az erdőbe vezetővel :)
Arról itt egy kép:

Majd lesz olyan is hogy sólyom(?) széttép nyuszit. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|