|
|
|
|
 |
300eoss
2005-04-27 22:44:20
|
288
|
| Ő művész, őt zavarhatja a vaku. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
toth-abri
2005-04-27 22:18:50
|
286
|
Ma a művházban egy Gryllusz-koncerten voltunk a "gyerekkel". Elére szóltunk, hogy szeretnénk fényképezni, azt mondták rendben, csak a művész úr nem szereti a vakuzást, ezért abból keveset kér, vagy mi...
Nyolcszor villantottam a nézőtér felé, mivel a kisfiam ugye ott ült. Utánna leszólt Gryllusz előadás közben (!), hogy "Ugye nem lesz több villámlás?!" Kicsit ciki volt, egész délelőtt bűntudatom volt.
Szerintem rajta kívül senkit sem zavart a vaku. Talán ideje lenne hozzászoknia. Vaku nélkül a kissrácot nem tudtam volna fotózni, mivel 1600 ASA-val, 2.8-as blendénél is kb. 1/3 sec-os záridő lett volna a helyes expo... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|