Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2005-04-27 22:44:20 288
Ő művész, őt zavarhatja a vaku. :-)
A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2005-04-27 22:18:50 286

Ma a művházban egy Gryllusz-koncerten voltunk a "gyerekkel". Elére szóltunk, hogy szeretnénk fényképezni, azt mondták rendben, csak a művész úr nem szereti a vakuzást, ezért abból keveset kér, vagy mi...

 

Nyolcszor villantottam a nézőtér felé, mivel a kisfiam ugye ott ült. Utánna leszólt Gryllusz előadás közben (!), hogy "Ugye nem lesz több villámlás?!" Kicsit ciki volt, egész délelőtt bűntudatom volt.

 

Szerintem rajta kívül senkit sem zavart a vaku. Talán ideje lenne hozzászoknia. Vaku nélkül a kissrácot nem tudtam volna fotózni, mivel 1600 ASA-val, 2.8-as blendénél is kb. 1/3 sec-os záridő lett volna a helyes expo...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!