Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2005-04-27 22:06:07 285

Dead honest kritikát akarsz? Akkor most megkapod! :-)

 

Szóval tetszik a képed! Az életlen rész mitől lett olyan "vonalkás"? Vakut használtál? Csak azért kérdezem, mert a bibék árnyéka elég éles, de ez nem gond!

 

A közgyűrűd hány centis volt? Autófókuszos?

A hozzászólás:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-04-27 20:45:40 284
Egy kis makró próbálkozás

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!