Keresés

Részletes keresés

Ki(vagyok)_én Creative Commons License 2005-04-27 13:32:54 62

Kösz, de már megkerestem a ksh honlapján. Természetesen vannak nemzetközi standardok, amelyek alapján a mutatókat számolják, de a reális korhatár szerintem a 18-62 év. Úgy gondolom, hogy ez alapján a kb. 6M valós lehet.

 

Mindenestre igaz ami igaz, nem valami csodás számok. 

 

A hozzászólás:
luciluca Creative Commons License 2005-04-27 13:17:24 60
Az összes foglakoztatottak lehetséges száma a 6 milliót bizonyosan nem haladhatja meg. Van 8 millió választópolgárunk, vedd le abból a 60-65 év felettieket (a hárommillió körüli nyugdíjasból legalább kétmilliót). Csak úgy, sacc per kábé... :)
Előzmény:
Ki(vagyok)_én Creative Commons License 2005-04-27 12:59:03 58

Bár, ha a foglalkoztatottsági rátát a teljes népességhez viszonyítjuk, még jó is lehet a rátád.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!