|
|
|
|
 |
Ki(vagyok)_én
2005-04-27 13:32:54
|
62
|
Kösz, de már megkerestem a ksh honlapján. Természetesen vannak nemzetközi standardok, amelyek alapján a mutatókat számolják, de a reális korhatár szerintem a 18-62 év. Úgy gondolom, hogy ez alapján a kb. 6M valós lehet.
Mindenestre igaz ami igaz, nem valami csodás számok.
|
|
A hozzászólás:
 |
luciluca
2005-04-27 13:17:24
|
60
|
| Az összes foglakoztatottak lehetséges száma a 6 milliót bizonyosan nem haladhatja meg. Van 8 millió választópolgárunk, vedd le abból a 60-65 év felettieket (a hárommillió körüli nyugdíjasból legalább kétmilliót). Csak úgy, sacc per kábé... :) |
|
Előzmény:
 |
Ki(vagyok)_én
2005-04-27 12:59:03
|
58
|
Bár, ha a foglalkoztatottsági rátát a teljes népességhez viszonyítjuk, még jó is lehet a rátád. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|