|
|
|
|
 |
luciluca
2005-04-27 13:17:24
|
60
|
| Az összes foglakoztatottak lehetséges száma a 6 milliót bizonyosan nem haladhatja meg. Van 8 millió választópolgárunk, vedd le abból a 60-65 év felettieket (a hárommillió körüli nyugdíjasból legalább kétmilliót). Csak úgy, sacc per kábé... :) |
|
A hozzászólás:
 |
Ki(vagyok)_én
2005-04-27 12:59:03
|
58
|
Bár, ha a foglalkoztatottsági rátát a teljes népességhez viszonyítjuk, még jó is lehet a rátád. |
|
Előzmény:
 |
Ki(vagyok)_én
2005-04-27 12:57:00
|
57
|
Akkor kérlek ismertes meg az alábbiakkal:
Mennyi az összes foglalkoztatott lehetséges száma?
Mennyi a jelenleg foglalkoztattootak száma?
Csak azért, mert az előző hozzászólásodban nem rátáról írtál. A mostani rátád alapján:
1 %: 230000/3=76666,666
100%: 7666666,666
Kérdezem, helyesen számoltam? Ha nem, hol a hiba? Te, mint leendő munkaügyi és fogl.pol.min, biztosan tudod.)))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|