Keresés

Részletes keresés

vlevi Creative Commons License 2005-04-26 20:22:16 277
Hülyeséget beszélek, nem a rakacai gyors lesz 3×, hanem Kánó-Imola-Ragály.
A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2005-04-26 19:54:44 276
Én elvileg megyek a Miskolc rallira, még nem tudom melyik szakaszra, majd az utolsó pillanatban kiderül. Eső nem lesz, úgy van megbeszélve.
Előzmény:
vlevi Creative Commons License 2005-04-26 17:04:50 275
Hétvégi Miskolc Rally érdekel valakit?
Én szombaton tervezem, hogy a rakacai gyorsra kinézek (ha nem esik az eső), ott ui. 3× is elmegy a mezőny.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!