|
|
|
|
 |
vlevi
2005-04-26 20:22:16
|
277
|
Hülyeséget beszélek, nem a rakacai gyors lesz 3×, hanem Kánó-Imola-Ragály.
|
|
A hozzászólás:
 |
300eoss
2005-04-26 19:54:44
|
276
|
| Én elvileg megyek a Miskolc rallira, még nem tudom melyik szakaszra, majd az utolsó pillanatban kiderül. Eső nem lesz, úgy van megbeszélve. |
|
Előzmény:
 |
vlevi
2005-04-26 17:04:50
|
275
|
Hétvégi Miskolc Rally érdekel valakit? Én szombaton tervezem, hogy a rakacai gyorsra kinézek (ha nem esik az eső), ott ui. 3× is elmegy a mezőny. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|