Keresés

Részletes keresés

geszthi Creative Commons License 2005-05-12 22:20:11 76
Mikor fogja az MN tamadni Jarai Zsigmondot amiert a kozalkalmazottak 25%-t kirugatna?

Korrigálni kell a gazdaságpolitikát

Véleménye szerint ez sokáig már nem folytatható, korrigálni kell a jelenlegi pályát, és más gazdaságpolitikát kell megvalósítani. A jegybankelnök a Vasárnapi Újság című rádióműsorban a megoldások kapcsán arról beszélt, hogy elsősorban az államapparátus karcsúsítása lenne szükségszerű.

"Túl sokan dolgoznak az államapparátusban, hiszen 800 ezer embert tart el az állam" - mondta. Járai Zsigmond közgazdászok véleményére hivatkozva úgy fogalmazott, hogy csak mintegy 600 ezer foglalkoztatottra lenne szükség az államigazgatásban.


MTI 2004. december 19.
molar Creative Commons License 2005-04-26 22:07:51 47

 

100 lépés, 10000 rúgás.

 

 

Első Polgár Creative Commons License 2005-04-26 14:26:46 17
= vasutassztrajk. valasztasi evben.
tehat nem lesz semmilyen elbocsatasi hullam.
majd megemelik a vonatjegy arat.
Ki(vagyok)_én Creative Commons License 2005-04-26 13:44:38 3

Tudtommal a HM nem cég, a MATÁV nem állami cég, a MÁV nyert.))))

 

A számok stimmelnek, a többi részedről merő rosszindulat.

 

Szeirnted , ha lefejezik a MÁ-ot, mondjul elküldika felső 100-200 vezetőt, akkor jobb lesz? Természetesen a vezetők között is körül kell nézni, de én nem hiszek abban, hogy egy fejcserétől minden megjavul.

 

A vezetők és a fölös vattaemberek elküldését csak együttesen lehez vizsgálni.

 

Megjegyzem: az állami szektorban tényleg túlfoglalkoztatás van.((((

gunyoros Creative Commons License 2005-04-26 13:42:18 1

Teljes f0glak0ztatást!

Vissza Kádár Jánost!

 

gunyoros Creative Commons License 2005-04-26 13:41:05 0

Teljes f0glak0ztatást!

Vissza Kádár Jánost!

 

A hozzászólás:
zömi Creative Commons License 2005-04-26 13:37:30 -

Üdvözlet.

 

A cikk alapján a Hm-től 2500 fő, a Matáv-tól 2600 fő, a MÁV-tól 11.000 fő munkavállalót kivánnak elbocsátani a kormányzati ciklus végéig.

Az indoklás szerint így akarják versenyképessé tenni ezeket az ágazatokat!

Nos, szerintem ha nem a vezérkarból rúgnak ki milliós fizetésű embereket, /márpedig nem onnan szoktak/ akkor ez a versenyképessé tétel csak duma!

Ismét csak gratulálni tudok Gyurcsány Úr (?)-nak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!