Keresés

Részletes keresés

attila7575 Creative Commons License 2005-04-26 20:09:42 166
Jó lenne, de nekem messze van... Valaki más? Pontosan mikor van?

Ja!!! El is felejtettem volna mondani. Ma írt e-mailt a rallyfotós barátom, hogy Ásotthalmon május 1-jén gyorsasági roncsderby lesz, én megnézem. Érdekel valakit?
A hozzászólás:
.-eyewitness-. Creative Commons License 2005-04-25 21:40:05 165

A fotóshétvégére Királyrétre jön valaki?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!