|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Tundi29
2005-04-25 15:42:14
|
206
|
Kedves Murcika!
Ebben reménykedem, nagyon!
Calopetet kapja már, a másikról megkérdezem az orvosát.
Aki nagyon lelkiismeretes egyébként, csak én nem tudok tétlen ülni és várni, mindent meg szeretnék tenni érte, amit csak lehet, sőt többet!
Köszönöm! a válaszod is. |
|
Előzmény:
 |
Murcika
2005-04-25 15:35:11
|
205
|
kedves Tündi,
légy erős, hátha van még visszaút. Az én kis Picúrom is vizes tüdejű (beszűrődött, mondták) volt, nehezített, szapora légzéssel. Neki a szivével van baj. Nem tudom, hogy vesebetegségre mi a jó szer (feltétetlenül nézz be és írj az Állatorvosnál járt a macskám topikba is, ott vannak jószándékú szakemberek is:) , de a Vetri DMG és a Calopet paszta nagyon jót tett az amúgy étvágytalan és levert cicuskámnak. Mindkettőt azonnal szerezd be. És kérdezd meg az állatdokikat az előbb említett topikon. Jobbulást Nektek! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|