Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Tundi29 Creative Commons License 2005-04-25 15:42:14 206

Kedves Murcika!

 

Ebben reménykedem, nagyon!

Calopetet kapja már, a másikról megkérdezem az orvosát.

Aki nagyon lelkiismeretes egyébként, csak én nem tudok tétlen ülni és várni, mindent meg szeretnék tenni érte, amit csak lehet, sőt többet!

Köszönöm! a válaszod is.

Előzmény:
Murcika Creative Commons License 2005-04-25 15:35:11 205
kedves Tündi,

légy erős, hátha van még visszaút. Az én kis Picúrom is vizes tüdejű (beszűrődött, mondták) volt, nehezített, szapora légzéssel. Neki a szivével van baj.
Nem tudom, hogy vesebetegségre mi a jó szer (feltétetlenül nézz be és írj az Állatorvosnál járt a macskám topikba is, ott vannak jószándékú szakemberek is:)
, de a Vetri DMG és a Calopet paszta nagyon jót tett az amúgy étvágytalan és levert cicuskámnak. Mindkettőt azonnal szerezd be. És kérdezd meg az állatdokikat az előbb említett topikon. Jobbulást Nektek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!