Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
garfieldka Creative Commons License 2005-04-25 10:47:16 87
Te tudod persze! De a szomszédom igencsak rácsodálkozott, hogy hogyan fényképezek a lencse előtt egy "fekete" üveggel. Bele is nézett vele a Napba, és csak valami kevés mélyvörös derengett neki. Vagyis tényleg izgalmas területe ez a fotózásnak. Mondom én, aki itt még nem járt, csak most teszem az első lépéseket.
Előzmény:
puhatest Creative Commons License 2005-04-25 10:12:24 86
Dehogynem átlátszó az, csak nem nekünk ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!