|
|
|
|
 |
szysssz
2005-04-25 09:44:20
|
8
|
Mert Neked csak az a hiteles gazdasági elemzés, ami válságról, mélyrepülésről szól!
Azért atéyek: GDP növekedés 2000. félidőben: 6% fölötti! Az akkori kormány a Varga M. féle magyar modellt emlegetve év végére 7%-ot álmodott.
2002-ben kormányátadáskor a GDP növekedés alig haladta meg a 3%-ot.
Azután ez a "tehetetlen, tehetségtelen, stb" kormány 2003-ban megállítota a zuhanást... Nem mondanám, hogy szárnyal, de nem is zuhan! |
|
A hozzászólás:
 |
F. C. King Bastard
2005-04-25 05:03:02
|
7
|
Nem, ez a hitükben megrendült szavazóknak íródott... (Legalább hatott?)
Antal Lászlótól - annak ellenére, hogy neki ugye ez volna a szakmája - annyira érdemes "gazdasági elemzést" olvasni, mint mondjuk Lendvai Ildikótól. :-) |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|