Keresés

Részletes keresés

szysssz Creative Commons License 2005-04-25 09:44:20 8

Mert Neked csak az a hiteles gazdasági elemzés, ami válságról, mélyrepülésről szól!

Azért atéyek: GDP növekedés 2000. félidőben: 6% fölötti! Az akkori kormány a Varga M. féle magyar modellt emlegetve év végére 7%-ot álmodott.

2002-ben kormányátadáskor a GDP növekedés alig haladta meg a 3%-ot.

Azután ez a "tehetetlen, tehetségtelen, stb" kormány 2003-ban megállítota a zuhanást... Nem mondanám, hogy szárnyal, de nem is zuhan!

A hozzászólás:
F. C. King Bastard Creative Commons License 2005-04-25 05:03:02 7

 

Nem, ez a hitükben megrendült szavazóknak íródott... (Legalább hatott?)

 

Antal Lászlótól - annak ellenére, hogy neki ugye ez volna a szakmája - annyira érdemes "gazdasági elemzést" olvasni, mint mondjuk Lendvai Ildikótól. :-)

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2005-04-25 04:47:18 6

Ajánlanám szives figyelmedbe, bár nagyon hosszú.

De kimondottan vészmadaraknak íródott.

 

 

Klikkelj és olvass

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!