Keresés

Részletes keresés

zömi Creative Commons License 2005-04-25 13:28:28 9

Üdv.

 

Pl. az év ez időszakában soha nem volt ilyen magas a költségvetési hiány. Vagy 2000-óta most emelkedik a leginkább a munkanélküliek száma. Ha a megnövekedett költségeket számoljuk, arányaiban jóval kevesebb a támogatás, és lehetne sorolni...

 

Most vettem észre, hogy rosszul megy?

 Kérem, folyamatosan rosszul megy, évek óta csak vegetál az ember, pedig mindketten dolgozunk, két gyereket nevelünk, és még a lakáshitel adójóváírását is el akarják törölni? Munka világa, meg bérpolitika - nevetséges.....

Vagy a környezetemben a régió legnagyobb munkáltatója előbb felveszi a Szlovák melóst, mint a Magyart?

Nincs termelés, csak bérmunka, minimálbérre bejelentve. 

A sok multi hazavágta a hazai termelőt, azt a kis hasznot meg a kereskedő zsebeli be. Igazságos társadalom?

 

Az egész Magyar gazdaság borotvaélen táncol, már jó ideje.

Személy szerint útálom mind a Fideszt, mind az Mszp-t, mert ha hatalomra kerül valamelyik, mindjárt elfelejti az ígéreteit, első dolguk megszedni magukat, és a konchoz juttatni a sleppjüket!

Én legalábbis nem látok olyan pártot, akire szívesen adnám a szavazatomat. Söpredék mindegyik, a politikai hovatartozás harmadrendű!

 

Ez a kormány a rendszerváltás óta a leggyengébb. Lehet vagdalózni a GDP-vel, meg statisztikákkal, az emberek közérzetét, és megélhetését nem fogja javítani.

Viszont a sorozatos csalások, botrányok, lenyúlások hová fognak vezetni? Előbb vagy utóbb elszakad a cérna sok embernél. 

És végezetül még csak nem is jó politikusok. A mostani helyzet is csak kapkodás, a hiányok betömködésére majd átcsoportosítanak, elvonnak pénzeket.

Az egész Gödi összeröffenés, a száz tyúklépés erről szól, meg a bűnbakok kirúgásáról!

 

további szép napot:                                  zömi

 

 

 

A hozzászólás:
Pukszi Creative Commons License 2005-04-24 21:29:25 5

Mi volt az a múlt hetekben tapasztalt gazdasági mélyrepülés ? A gazdaság nem hetente szokott változni ! Ja persze, ha egy fideszes potentát esetleg épp most (is)úgy nyilatkozott, vagy Neked éppen az elmúlt héten jutott eszedbe, hogy milyen rosszul megy, akkor az más....

A PM nem új, hanem a régi. Az pedig, hogy Gödön mi történt, meg fogjuk tudni (de ne csak a magyar nemzetet olvasd, vagy a hír-tv-t nézd (így, kis betűkkel), mert akkor nem tudsz meg semmit.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!