Keresés

Részletes keresés

Wahkopem Zomos Creative Commons License 2005-04-24 20:27:48 4
Aztán mit ? Kidolgozzák a Tokajhegyalja-törvényt ?
A hozzászólás:
zömi Creative Commons License 2005-04-24 20:26:07 3

Üdv.

 

"A munka világa", meg a "bérpolitika" jelszó jelent valamit? Meg a parlamenti munka, és a törvényeket kell módosítani. Ez szerintem még a sajtó megvezetésére sem jó.

Tenni kellene végre valamit T. kormány!

És hátsó gondolatként felmerül bennem, hogy talán a besározódott koccintós "kollégák" -ról is értekeztek odabenn....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!