|
|
|
|
 |
Wahkopem Zomos
2005-04-24 20:27:48
|
4
|
| Aztán mit ? Kidolgozzák a Tokajhegyalja-törvényt ? |
|
A hozzászólás:
 |
zömi
2005-04-24 20:26:07
|
3
|
Üdv.
"A munka világa", meg a "bérpolitika" jelszó jelent valamit? Meg a parlamenti munka, és a törvényeket kell módosítani. Ez szerintem még a sajtó megvezetésére sem jó.
Tenni kellene végre valamit T. kormány!
És hátsó gondolatként felmerül bennem, hogy talán a besározódott koccintós "kollégák" -ról is értekeztek odabenn.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|