|
|
|
|
 |
laja30
2005-04-26 20:42:41
|
278
|
Az objektívjeim:
- Canon 50 mm-es, f1.8-as fix. Szerintem szinte kötelező vétel. Hihetetlenül kicsi és könnyű, és kb. 30 ezer Ft. A nagy fényerő miatt beltérben, ahol nem kell zoom (magad mehetsz közelebb), tökéletes vaku nélküli fényképezésre.
- Sigma 18-125 f3.5-5.6 általános kirándulós célokra.
- Sigma 105 mm f2.8 makró.
- Canon 70-210 mm f3.5-4.5 USM. Ez utóbbi nagyon gyorsan fókuszál (bár már nem gyártják, rajta sincs a Canon európai oldalán).
|
|
A hozzászólás:
 |
vlevi
2005-04-24 16:56:23
|
270
|
"A másik Canon obimat is ott vettem" Szabad tudni, milyen objektívet vettél? Én 300D-hez keresek |
|
Előzmény:
 |
laja30
2005-04-22 22:26:42
|
268
|
Ha valaki Budapesten jár: saját tapasztalat alapján szeretnék ajánlani egy boltot azoknak, akik - mint én - drágállják az objektíveket a gép megvásárlása után. Szóval a Fotobox, egy kis bolt a Teréz krt. 58 alatt (a Nyugati melletti Mcdonalds-szal szemben). Nagyon kis hely, de elég sok használt Sigma, Canon, Nikon objektív van mindenféle átfogásban és árban. Jóval olcsóbb, mint az új, és azért is ajánlom, mert ma szó nélkül visszaadta a tulaj az egyik obi árát, amit ott vettem két hónapja, és rendszeresen hibaüzenetet okozott a 350D-vel. Pedig elvben nem vállalt rá garanciát. A másik Canon obimat is ott vettem a tulaj ajánlása alapján, és kiváló. Szóval akit érdekel, nézze meg a helyet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|