Keresés

Részletes keresés

DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-04-24 17:35:54 271
A legelső modellek egyike, 1,3-1,4 megapixeles kb. Majdnem 10 éves. De én úgy emlékszem kisebb szenzor volt benne... de lehet tévedek. Szerintem ha rákeresel, megtalálod. Múzeális darab....
A hozzászólás:
Bobby75 Creative Commons License 2005-04-24 15:18:11 269
Egy hírdetésben olvastam:

NIKON DIGITÁLIS SLR, NIKON E2NS ÉS AF NIKKOR 20-35 MM 1:2,8 D NAGYLÁTÓSZÖGŰ OBJEKTÍV, VÁLLSZÍJJAL OBJEKTÍV SAPKÁVAL, NIKON QUICK CHARGER EH-2 AKKUTÖLTŐ, NIKON EN-1 7,2V-OS 1200 mA-ES AKKU, NIKON ES-1 TÁPEGYSÉG ÉS BULB KAPCSOLÓ EGYBEN ELADÓ. A GÉPVÁZ FULL FRAMES, 24X36 MM, TEHÁT NINCS OPTIKAI SZORZÓ!!

Valaki ismeri ezt a gépet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!