|
|
|
|
 |
DIE_ROBOTER
2005-04-24 17:35:54
|
271
|
| A legelső modellek egyike, 1,3-1,4 megapixeles kb.
Majdnem 10 éves.
De én úgy emlékszem kisebb szenzor volt benne... de lehet tévedek. Szerintem ha rákeresel, megtalálod. Múzeális darab.... |
|
A hozzászólás:
 |
Bobby75
2005-04-24 15:18:11
|
269
|
Egy hírdetésben olvastam:
NIKON DIGITÁLIS SLR, NIKON E2NS ÉS AF NIKKOR 20-35 MM 1:2,8 D NAGYLÁTÓSZÖGŰ OBJEKTÍV, VÁLLSZÍJJAL OBJEKTÍV SAPKÁVAL, NIKON QUICK CHARGER EH-2 AKKUTÖLTŐ, NIKON EN-1 7,2V-OS 1200 mA-ES AKKU, NIKON ES-1 TÁPEGYSÉG ÉS BULB KAPCSOLÓ EGYBEN ELADÓ. A GÉPVÁZ FULL FRAMES, 24X36 MM, TEHÁT NINCS OPTIKAI SZORZÓ!!
Valaki ismeri ezt a gépet? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|