Keresés

Részletes keresés

attila7575 Creative Commons License 2005-04-23 22:41:26 163
Hehe. Körülbelül ugyanonnan fotóztál, ahonnan én is, pénteken, úgy délelőtt 11 óra felé. A te fotód milyen napszakban készült, melyik nap? A napszak a fények miatt érdekelne.
A hozzászólás:
venge Creative Commons License 2005-04-23 21:18:15 162

Ma voltam megint Mártélyon!

Háát...  még mindig várnunk kell! (Hátha kiengedne a jég!)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!