Keresés

Részletes keresés

vlevi Creative Commons License 2005-04-24 16:56:23 270
"A másik Canon obimat is ott vettem"
Szabad tudni, milyen objektívet vettél?
Én 300D-hez keresek
A hozzászólás:
laja30 Creative Commons License 2005-04-22 22:26:42 268

Ha valaki Budapesten jár: saját tapasztalat alapján szeretnék ajánlani egy boltot azoknak, akik - mint én - drágállják az objektíveket a gép megvásárlása után. Szóval a Fotobox, egy kis bolt a Teréz krt. 58 alatt (a Nyugati melletti Mcdonalds-szal szemben). Nagyon kis hely, de elég sok használt Sigma, Canon, Nikon objektív van mindenféle átfogásban és árban. Jóval olcsóbb, mint az új, és azért is ajánlom, mert ma szó nélkül visszaadta a tulaj az egyik obi árát, amit ott vettem két hónapja, és rendszeresen hibaüzenetet okozott a 350D-vel. Pedig elvben nem vállalt rá garanciát. A másik Canon obimat is ott vettem a tulaj ajánlása alapján, és kiváló. Szóval akit érdekel, nézze meg a helyet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!