|
|
|
|
 |
Bobby75
2005-04-22 21:06:07
|
265
|
| A baleset az a széle volt a lehetőségeknek, de mivel újságnak dolgozom, azért jól jönnek a jól elkapott pillanatok.. Múltkor egy templomban volt valami megemlékezés, és nem nagyon tudtam, hogy merjem e fotózni az áhitat közben a "nagynevű" vendéget, vagy sem.. Vagy pl. himnusz éneklése közben... |
|
A hozzászólás:
 |
DIE_ROBOTER
2005-04-22 19:26:24
|
264
|
| Tőlem ez irtózatosan messze áll... főleg az utóbbi. Örülök, ha nem kell a közelébe mennem. |
|
Előzmény:
 |
Bobby75
2005-04-22 18:33:14
|
263
|
Lenne egy tréfás kérdésem. Szerintetek milyen helyzetben nem illik fotózni, meddig lehet elmenni egy jó kép érdekében? Például, ha mondjuk egy ünnepségen szól a himnusz, mindenki vigyázban énekel, akkor mennyire bunkóság fotózni? Vagy mondjuk egy balesetnél, vagy más hasonló szitunál? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|