Keresés

Részletes keresés

Bobby75 Creative Commons License 2005-04-22 21:06:07 265
A baleset az a széle volt a lehetőségeknek, de mivel újságnak dolgozom, azért jól jönnek a jól elkapott pillanatok.. Múltkor egy templomban volt valami megemlékezés, és nem nagyon tudtam, hogy merjem e fotózni az áhitat közben a "nagynevű" vendéget, vagy sem.. Vagy pl. himnusz éneklése közben...
A hozzászólás:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-04-22 19:26:24 264
Tőlem ez irtózatosan messze áll... főleg az utóbbi. Örülök, ha nem kell a közelébe mennem.
Előzmény:
Bobby75 Creative Commons License 2005-04-22 18:33:14 263
Lenne egy tréfás kérdésem.
Szerintetek milyen helyzetben nem illik fotózni, meddig lehet elmenni egy jó kép érdekében? Például, ha mondjuk egy ünnepségen szól a himnusz, mindenki vigyázban énekel, akkor mennyire bunkóság fotózni? Vagy mondjuk egy balesetnél, vagy más hasonló szitunál?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!