|
|
|
|
 |
300eoss
2005-04-22 21:10:00
|
266
|
| Szerintem ez is egyéni dolog. Én himnusznál mindig állok, gép a nyakamban lóg. 100-nál jóval több balesetes fotóm van, de sérültet a legritkább esetben fotózok, esetleg ha nincs vér, vagy nincs nagy gáz. Azaz az esetek 90%-ánál megvárom míg mentőbe kerül. Nem vagyok én kereskedelmi TV, hogy a vér mennyisége számítson. Én az utcán sem nagyon merek fotózni, sok gyönyörű pillanatot hagytam már ki, mert nem akarok senkit sem azzal zaklatni, hogy mint egy fegyvert rászegezem az obit. Ezek az én szokásaim, szerencsére mások nem ennyire bambák, és az újságok tele vannak a képeikkel. |
|
 |
DIE_ROBOTER
2005-04-22 19:26:24
|
264
|
| Tőlem ez irtózatosan messze áll... főleg az utóbbi. Örülök, ha nem kell a közelébe mennem. |
|
A hozzászólás:
 |
Bobby75
2005-04-22 18:33:14
|
263
|
Lenne egy tréfás kérdésem. Szerintetek milyen helyzetben nem illik fotózni, meddig lehet elmenni egy jó kép érdekében? Például, ha mondjuk egy ünnepségen szól a himnusz, mindenki vigyázban énekel, akkor mennyire bunkóság fotózni? Vagy mondjuk egy balesetnél, vagy más hasonló szitunál? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|