Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
hajnacsan Creative Commons License 2005-04-22 17:35:24 11
Hát mi most letettünk a rómairól, az ára miatt... inkább nézelődünk kevesebb pénzért kertes lakást, házrészt, még ha nem is új....  nem könnyű...
Előzmény:
chromax Creative Commons License 2005-04-08 00:29:27 10
Én is errefelé lakom - és már nem az első hirdetést láttam, hogy jóval áron alul kínálnak a Club Rómaiban lakást (kb. 6 milióval olcsóbban). A vételnél annyit ne felejts el, hogy ezek a lakások hivatalosan üdülők és ártérben vannak - ez jelentősen kihat a forgalomképességre. Még a már nem ártéri, és lakásnak minősülő Platánliget is meglehetősen üresen kong (bár olyan árak mellett), nálunk is a ház döntő része üres.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!