|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
szomi_szomi
2005-04-21 13:17:47
|
430
|
| És ha tényleg annyi eladatlan lakás van akkor a mostani lakáskeresők tényleg jobb, ha ezeket keresik meg, minthogy az agyonreklámozott ám még csak papíron létező beruházásokba fizetik be meggondolatlanul a pénzüket, hogy aztán azt a beruházó kedvére kockáztassa. |
|
Előzmény:
 |
szomi_szomi
2005-04-21 13:07:14
|
429
|
| A cikkben leírtak bennem is megfogalmazódtak:
Csak akkor tud működni egy szektor, ha túlkereslet mellett gagyit árul átlag 100%-os haszonnal űgy hogy előre elkéri a pénzt a vevőtől, mert tőkéje nincs?! És ha visszaesik a kereslet és a gagyit nem veszi senki akkor meg megy a siránkozás, hogy válságban a szektor?!
Nevetséges!
Mindenki csak úgy szerződjön, hogy a vételár nagyrészét (70-80%, de a hitelből menő részt mindenképp!!!) csak használatbavételi után kelljen fizetni! A vállalkozó tessen saját tőkéből és hitelből finanszírozni a vállakozását ahogy azt kell! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|