Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ropi73 Creative Commons License 2005-04-21 12:52:25 428

Kosz az infot.

Ez azert megnyugtato. Mindenesetre szerencses vagy, hogy a ceggel nem kerultel kozelebbi kapcsolatba, enyhen szolva nem vevocentrikusak es rugalmasak, de remelem epitkezni valoban annyira tudnak mint ahogy allitjak magukrol

Udv

Előzmény:
Catman Creative Commons License 2005-04-21 12:21:50 427
Nevet nem tudom :), a Kassai utca Jozsef Attila utca sarkan van. Azt hiszem, most lesz majd 3 eves. Futes, viz, nyilaszarok tokeletesek. Telen alig fizettunk valamit futesre. A hangszigeteles is egeszen jo, a szomszedokat szinte nem is halljuk, csak fentrol szokott hallatszani a szekhuzogalas, stb., de szerintem ez altalanos.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!