|
|
|
|
 |
toth-abri
2005-04-21 11:08:36
|
262
|
"... távközlési és biztosítóberendezési alosztály..."
Távközlési? Az egyik szakmám vezetékes távközléstechnikai műszerész. Persze semmit nem konyítok már hozzá. Harmadikos voltam a Bánkiban (Nyíregyháza), mire meg tudtam különböztetni a távközléstechnikát a távbeszélőtechnikától.
Én Nyíregyházán, az Egyház utcán lévő megyei munkaügyi központ jogi osztályán dolgozok.
Nem írigyellek az ingázásért, de hát mit lehet tenni? |
|
A hozzászólás:
 |
DIE_ROBOTER
2005-04-21 10:42:09
|
261
|
Igen, minden nap bejárok Debrecenbe. 200km naponta... Amúgy a MÁV igazgatóságon dolgozom, mint a távközlési és biztosítóberendezési alosztály vezetője. Február előtt még vezetőmérnök voltam Záhonyban.
Kép: igen, ő a fiam. A legelső hozzászólásomnál pedig a lányom szerepelt.
Hol van a te munkahelyed? |
|
Előzmény:
 |
toth-abri
2005-04-21 08:34:33
|
257
|
A kisfiad? Gratulálok! Hozzá és a portréhoz is! Korábban valahol azt írtad, hogy Debrecenben dolgozol. Esetleg elárulod röviden mivel foglalkozik? Minden nap ingázol? Én a "tekintetes" munkaügyi központ egyik irodájában ücsörgök.
Egyébként jó kis idő van... Tegnap éjjel 3 körül kaptunk a haverommal egy defektet Nagycserkesz környékén. Természetesen nem volt pótkereke... :-) Szerencsémre van egy nagyszerű apukám, aki ilyenkor is boldogan siet a segítségünkre. Hozott egy kereket és a zimankós, viharos szélben ki is cseréltük.
Ja egyébként kiraktuk az elakadásjelzőt, amit a szél mindig oldalra fordított. Mondom a haveromnak: te szerintem rakjuk le az út szélére, mert a sötétben még átmennek rajta. Erre jön egy kamion és hallunk egy távoli reccset. Ott "temettük" el az út szélén...
Szóval nem sokat aludtam, így kicsit kómás vagyok... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|