Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2005-04-21 11:08:36 262

"... távközlési és biztosítóberendezési alosztály..."

 

Távközlési? Az egyik szakmám vezetékes távközléstechnikai műszerész. Persze semmit nem konyítok már hozzá. Harmadikos voltam a Bánkiban (Nyíregyháza), mire meg tudtam különböztetni a távközléstechnikát a távbeszélőtechnikától.

 

Én Nyíregyházán, az Egyház utcán lévő megyei munkaügyi központ jogi osztályán dolgozok.

 

Nem írigyellek az ingázásért, de hát mit lehet tenni?

A hozzászólás:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-04-21 10:42:09 261
Igen, minden nap bejárok Debrecenbe. 200km naponta...
Amúgy a MÁV igazgatóságon dolgozom, mint a távközlési és biztosítóberendezési alosztály vezetője. Február előtt még vezetőmérnök voltam Záhonyban.

Kép: igen, ő a fiam. A legelső hozzászólásomnál pedig a lányom szerepelt.

Hol van a te munkahelyed?
Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2005-04-21 08:34:33 257

A kisfiad? Gratulálok! Hozzá és a portréhoz is! Korábban valahol azt írtad, hogy Debrecenben dolgozol. Esetleg elárulod röviden mivel foglalkozik? Minden nap ingázol? Én a "tekintetes" munkaügyi központ egyik irodájában ücsörgök.

 

Egyébként jó kis idő van... Tegnap éjjel 3 körül kaptunk a haverommal egy defektet Nagycserkesz környékén. Természetesen nem volt pótkereke... :-) Szerencsémre van egy nagyszerű apukám, aki ilyenkor is boldogan siet a segítségünkre. Hozott egy kereket és a zimankós, viharos szélben ki is cseréltük.

 

Ja egyébként kiraktuk az elakadásjelzőt, amit a szél mindig oldalra fordított. Mondom a haveromnak: te szerintem rakjuk le az út szélére, mert a sötétben még átmennek rajta. Erre jön egy kamion és hallunk egy távoli reccset. Ott "temettük" el az út szélén...

 

Szóval nem sokat aludtam, így kicsit kómás vagyok...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!