|
|
|
|
 |
toth-abri
2005-04-21 09:06:57
|
260
|
| Ja, az Illetékhivatal felett a 306. irodában vagyok |
|
A hozzászólás:
 |
toth-abri
2005-04-21 09:06:19
|
259
|
| Lassan már két évet húztam itt le. Gyere nyugodtan. Általában 12:00 és 13:00 között kint vagyok, de 16:30-ig megtalálsz. |
|
Előzmény:
 |
Bobby75
2005-04-21 08:49:27
|
258
|
| Te a munkaügyi központban dolgozol? Mióta? És ezt csak most mondod? Akkor hamarosan megkereslek privin. Lenne 1-2 dolog amiben, hátha tudsz segíteni... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|