Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2005-04-21 09:06:57 260
Ja, az Illetékhivatal felett a 306. irodában vagyok
A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2005-04-21 09:06:19 259
Lassan már két évet húztam itt le. Gyere nyugodtan. Általában 12:00 és 13:00 között kint vagyok, de 16:30-ig megtalálsz.
Előzmény:
Bobby75 Creative Commons License 2005-04-21 08:49:27 258
Te a munkaügyi központban dolgozol? Mióta? És ezt csak most mondod? Akkor hamarosan megkereslek privin. Lenne 1-2 dolog amiben, hátha tudsz segíteni...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!