|
|
|
|
 |
toth-abri
2005-04-21 09:06:19
|
259
|
| Lassan már két évet húztam itt le. Gyere nyugodtan. Általában 12:00 és 13:00 között kint vagyok, de 16:30-ig megtalálsz. |
|
A hozzászólás:
 |
Bobby75
2005-04-21 08:49:27
|
258
|
| Te a munkaügyi központban dolgozol? Mióta? És ezt csak most mondod? Akkor hamarosan megkereslek privin. Lenne 1-2 dolog amiben, hátha tudsz segíteni... |
|
Előzmény:
 |
toth-abri
2005-04-21 08:34:33
|
257
|
A kisfiad? Gratulálok! Hozzá és a portréhoz is! Korábban valahol azt írtad, hogy Debrecenben dolgozol. Esetleg elárulod röviden mivel foglalkozik? Minden nap ingázol? Én a "tekintetes" munkaügyi központ egyik irodájában ücsörgök.
Egyébként jó kis idő van... Tegnap éjjel 3 körül kaptunk a haverommal egy defektet Nagycserkesz környékén. Természetesen nem volt pótkereke... :-) Szerencsémre van egy nagyszerű apukám, aki ilyenkor is boldogan siet a segítségünkre. Hozott egy kereket és a zimankós, viharos szélben ki is cseréltük.
Ja egyébként kiraktuk az elakadásjelzőt, amit a szél mindig oldalra fordított. Mondom a haveromnak: te szerintem rakjuk le az út szélére, mert a sötétben még átmennek rajta. Erre jön egy kamion és hallunk egy távoli reccset. Ott "temettük" el az út szélén...
Szóval nem sokat aludtam, így kicsit kómás vagyok... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|