Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2005-04-21 08:34:33 257

A kisfiad? Gratulálok! Hozzá és a portréhoz is! Korábban valahol azt írtad, hogy Debrecenben dolgozol. Esetleg elárulod röviden mivel foglalkozik? Minden nap ingázol? Én a "tekintetes" munkaügyi központ egyik irodájában ücsörgök.

 

Egyébként jó kis idő van... Tegnap éjjel 3 körül kaptunk a haverommal egy defektet Nagycserkesz környékén. Természetesen nem volt pótkereke... :-) Szerencsémre van egy nagyszerű apukám, aki ilyenkor is boldogan siet a segítségünkre. Hozott egy kereket és a zimankós, viharos szélben ki is cseréltük.

 

Ja egyébként kiraktuk az elakadásjelzőt, amit a szél mindig oldalra fordított. Mondom a haveromnak: te szerintem rakjuk le az út szélére, mert a sötétben még átmennek rajta. Erre jön egy kamion és hallunk egy távoli reccset. Ott "temettük" el az út szélén...

 

Szóval nem sokat aludtam, így kicsit kómás vagyok...

A hozzászólás:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-04-20 22:42:48 256
Egy délután készült "portré" :)

http://free.x3.hu/dieroboter/store/KR1.jpg
(Zuiko Digital ED 50-200/2,8-3,5)

Előzmény:
vlevi Creative Commons License 2005-04-20 09:53:14 255
Egyébként már fogalmam sincs mit kellene venni. Mert ottvan a Sigma 70-300-ból az APO és az anélküli változat, és állítólag az APO-val rosszabbul teljesít, csak azt nem tudom, hogy melyiket írták az APO-s változatból mert abból mintha lenne II-es kiadás is. 300-as tele állásnál már eléggé lágyít mindkettő, ezért lehet, hogy egy 55-200 is elég lenne.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!