|
|
|
|
 |
toth-abri
2005-04-21 08:34:33
|
257
|
A kisfiad? Gratulálok! Hozzá és a portréhoz is! Korábban valahol azt írtad, hogy Debrecenben dolgozol. Esetleg elárulod röviden mivel foglalkozik? Minden nap ingázol? Én a "tekintetes" munkaügyi központ egyik irodájában ücsörgök.
Egyébként jó kis idő van... Tegnap éjjel 3 körül kaptunk a haverommal egy defektet Nagycserkesz környékén. Természetesen nem volt pótkereke... :-) Szerencsémre van egy nagyszerű apukám, aki ilyenkor is boldogan siet a segítségünkre. Hozott egy kereket és a zimankós, viharos szélben ki is cseréltük.
Ja egyébként kiraktuk az elakadásjelzőt, amit a szél mindig oldalra fordított. Mondom a haveromnak: te szerintem rakjuk le az út szélére, mert a sötétben még átmennek rajta. Erre jön egy kamion és hallunk egy távoli reccset. Ott "temettük" el az út szélén...
Szóval nem sokat aludtam, így kicsit kómás vagyok... |
|
A hozzászólás:
 |
DIE_ROBOTER
2005-04-20 22:42:48
|
256
|
Egy délután készült "portré" :)
http://free.x3.hu/dieroboter/store/KR1.jpg (Zuiko Digital ED 50-200/2,8-3,5)
|
|
Előzmény:
 |
vlevi
2005-04-20 09:53:14
|
255
|
Egyébként már fogalmam sincs mit kellene venni. Mert ottvan a Sigma 70-300-ból az APO és az anélküli változat, és állítólag az APO-val rosszabbul teljesít, csak azt nem tudom, hogy melyiket írták az APO-s változatból mert abból mintha lenne II-es kiadás is. 300-as tele állásnál már eléggé lágyít mindkettő, ezért lehet, hogy egy 55-200 is elég lenne.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|