|
|
|
|
 |
MZ/Y
2005-04-20 22:02:54
|
133
|
Kösz, Betonos, dehogynem. :o) Noname kis üzem, semmit sem lehet róla tudni (már amiket írtál), fél ár - itt már val'szeg nem csak a név(telenség) miatt van ekkora különbség. |
|
A hozzászólás:
 |
betonos
2005-04-20 21:59:04
|
132
|
Kedves MZperYpsz!
Az előregyártáshoz nem sokat konyítok. Ha nem tudjuk a beton minőségét, a technológiát, (pl. rázóasztal, vagy un. tojógép) Akkor nem tudunk semmit. Vagy pl. ha jó is a minőség, meg a tecnológia, akkor sem tudjuk, hogy a betonelem mennyire lelkiismeretesen volt utókezelve. Lehet az akármilyen jó beton, ha nem utókezelik (locsolják) rendesen.
Így nem tudok semmi tanácsot adni.
Üdv: Gábor
|
|
Előzmény:
 |
MZ/Y
2005-04-19 20:25:40
|
130
|
Te tudod, de én így nagy nyilvánosság előtt nem hirdetném a fekete részét... Egy kérdés, bár csak áttételesen beton: a környéken az egyik kis betonüzem gyárt beton béléselemet E-gerendához. Jóval olcsóbb, mint a "gyári". Meg szabad venni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|