Keresés

Részletes keresés

MZ/Y Creative Commons License 2005-04-20 22:02:54 133
Kösz, Betonos,
dehogynem. :o) Noname kis üzem, semmit sem lehet róla tudni (már amiket írtál), fél ár - itt már val'szeg nem csak a név(telenség) miatt van ekkora különbség.
A hozzászólás:
betonos Creative Commons License 2005-04-20 21:59:04 132

Kedves MZperYpsz!

 

Az előregyártáshoz nem sokat konyítok. Ha nem tudjuk a beton minőségét, a technológiát, (pl. rázóasztal, vagy un. tojógép) Akkor nem tudunk semmit. Vagy pl. ha jó is a minőség, meg a tecnológia, akkor sem tudjuk, hogy a betonelem mennyire lelkiismeretesen volt utókezelve. Lehet az akármilyen jó beton, ha nem utókezelik (locsolják) rendesen.

Így nem tudok semmi tanácsot adni.

Üdv: Gábor

 

 

 

Előzmény:
MZ/Y Creative Commons License 2005-04-19 20:25:40 130
Te tudod, de én így nagy nyilvánosság előtt nem hirdetném a fekete részét...
Egy kérdés, bár csak áttételesen beton: a környéken az egyik kis betonüzem gyárt beton béléselemet E-gerendához. Jóval olcsóbb, mint a "gyári". Meg szabad venni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!