Keresés

Részletes keresés

papugaja Creative Commons License 2005-04-21 15:55:30 161
Sajnos valszeg lemaradtál róla: a Fotópincében volt egy 50/1,8 (fémbajonettes első széria) 29-ért. De lehet hogy megvan még nekik, be kell kukkantani.
attila7575 Creative Commons License 2005-04-21 14:36:16 160

Nevetni fogsz, 73 euro volt. És ez nem az újabban itt-ott gyártott maláj dzsunka változat, hanem Made in Japan. Használt, ebay-ről.

Ja, itthon az új, ami már persze sose látta a japán nikkor-gyárat, olyan 42 ezer a legolcsóbb helyen. Szvsz mivel a canon obik általában olcsóbbak, neked még jobban kijönne.

venge Creative Commons License 2005-04-20 17:25:07 159
Canon
A hozzászólás:
venge Creative Commons License 2005-04-20 17:24:39 158
Egy ilyen obira nekem is fáj a fogam, persze Canaon bajonettel! Mennyiért sikerült hozzájutnod?
Előzmény:
attila7575 Creative Commons License 2005-04-19 21:58:44 157
Szia! Sajnos nem az. Arra a helyre is lehetne menni, de beszéltem az illetővel, és nem ajánlja. Ellenben ajánlott egy olyan helyet, ahova nem kell annyi bürokrácia, ellenben sokkal alkalmasabb madárfotózásra, Szatymaz környékén. Mivel ő szakember, én hiszek neki. Ha minden igaz, akkor a közeljövőben megmutatja (legszebb reményeim szerint a hétvégén), és akkor lehet menni együtt.

Amúgy ma jött meg az ebay-ről rendelt 50/1.8-as nikkor objektívem. Nem győzök betelni vele, olyan képet rajzol. Le se akar jönni a gépről :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!