|
|
|
|
 |
papugaja
2005-04-21 15:55:30
|
161
|
| Sajnos valszeg lemaradtál róla: a Fotópincében volt egy 50/1,8 (fémbajonettes első széria) 29-ért. De lehet hogy megvan még nekik, be kell kukkantani. |
|
 |
attila7575
2005-04-21 14:36:16
|
160
|
Nevetni fogsz, 73 euro volt. És ez nem az újabban itt-ott gyártott maláj dzsunka változat, hanem Made in Japan. Használt, ebay-ről.
Ja, itthon az új, ami már persze sose látta a japán nikkor-gyárat, olyan 42 ezer a legolcsóbb helyen. Szvsz mivel a canon obik általában olcsóbbak, neked még jobban kijönne. |
|
 |
venge
2005-04-20 17:25:07
|
159
|
| Canon |
|
A hozzászólás:
 |
venge
2005-04-20 17:24:39
|
158
|
| Egy ilyen obira nekem is fáj a fogam, persze Canaon bajonettel! Mennyiért sikerült hozzájutnod? |
|
Előzmény:
 |
attila7575
2005-04-19 21:58:44
|
157
|
Szia! Sajnos nem az. Arra a helyre is lehetne menni, de beszéltem az illetővel, és nem ajánlja. Ellenben ajánlott egy olyan helyet, ahova nem kell annyi bürokrácia, ellenben sokkal alkalmasabb madárfotózásra, Szatymaz környékén. Mivel ő szakember, én hiszek neki. Ha minden igaz, akkor a közeljövőben megmutatja (legszebb reményeim szerint a hétvégén), és akkor lehet menni együtt.
Amúgy ma jött meg az ebay-ről rendelt 50/1.8-as nikkor objektívem. Nem győzök betelni vele, olyan képet rajzol. Le se akar jönni a gépről :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|