|
|
|
|
 |
DIE_ROBOTER
2005-04-20 22:42:48
|
256
|
Egy délután készült "portré" :)
http://free.x3.hu/dieroboter/store/KR1.jpg (Zuiko Digital ED 50-200/2,8-3,5)
|
|
A hozzászólás:
 |
vlevi
2005-04-20 09:53:14
|
255
|
Egyébként már fogalmam sincs mit kellene venni. Mert ottvan a Sigma 70-300-ból az APO és az anélküli változat, és állítólag az APO-val rosszabbul teljesít, csak azt nem tudom, hogy melyiket írták az APO-s változatból mert abból mintha lenne II-es kiadás is. 300-as tele állásnál már eléggé lágyít mindkettő, ezért lehet, hogy egy 55-200 is elég lenne.
|
|
Előzmény:
 |
laja30
2005-04-19 21:55:52
|
253
|
Most hétvégén Hungaroring (Alpok-Adria kupa), jövő hétvégén supermoto Tökölön. Nagyon jó motoros képeket sikerült lőnöm a múltkor a 350D-vel, három fent van itt:
http://www.pbase.com/laja30/inbox
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|