Keresés

Részletes keresés

Lujza8 Creative Commons License 2005-04-20 09:54:54 961

Ha Pheobe lennék a Jóbarátokból, csak annyit mondanék: tudom (c:

Dehát így: köszi szépen      *pillarebegtetés*

A hozzászólás:
CornFake Creative Commons License 2005-04-20 09:48:48 960
aaaaaaaaaaaannyira szepek a cicaid:)))))))))))))))))))
Előzmény:
Lujza8 Creative Commons License 2005-04-20 09:44:48 959

Nekem azt mondta erről az orvos, hogy a macskafiúknál érdemes megvárni az ivarérettséget ivartalanítás előtt, mert ekkorra fejlődik ki teljesen a matka, így a húgycsöve is eddigre nő kellő átmérőjűre. Így egy hangyányit kevesebb az esélye a húgykövesedésre, de persze savanyító tápot kell adni, az a legjobb...

 

Cicmákjaim:

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!