|
|
|
|
 |
Lujza8
2005-04-20 09:54:54
|
961
|
Ha Pheobe lennék a Jóbarátokból, csak annyit mondanék: tudom (c:
Dehát így: köszi szépen *pillarebegtetés* |
|
A hozzászólás:
 |
CornFake
2005-04-20 09:48:48
|
960
|
| aaaaaaaaaaaannyira szepek a cicaid:))))))))))))))))))) |
|
Előzmény:
 |
Lujza8
2005-04-20 09:44:48
|
959
|
Nekem azt mondta erről az orvos, hogy a macskafiúknál érdemes megvárni az ivarérettséget ivartalanítás előtt, mert ekkorra fejlődik ki teljesen a matka, így a húgycsöve is eddigre nő kellő átmérőjűre. Így egy hangyányit kevesebb az esélye a húgykövesedésre, de persze savanyító tápot kell adni, az a legjobb...
Cicmákjaim:
   |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|