|
|
|
|
 |
vlevi
2005-04-20 09:53:14
|
255
|
Egyébként már fogalmam sincs mit kellene venni. Mert ottvan a Sigma 70-300-ból az APO és az anélküli változat, és állítólag az APO-val rosszabbul teljesít, csak azt nem tudom, hogy melyiket írták az APO-s változatból mert abból mintha lenne II-es kiadás is. 300-as tele állásnál már eléggé lágyít mindkettő, ezért lehet, hogy egy 55-200 is elég lenne.
|
|
A hozzászólás:
 |
laja30
2005-04-19 21:55:52
|
253
|
Most hétvégén Hungaroring (Alpok-Adria kupa), jövő hétvégén supermoto Tökölön. Nagyon jó motoros képeket sikerült lőnöm a múltkor a 350D-vel, három fent van itt:
http://www.pbase.com/laja30/inbox
|
|
Előzmény:
 |
vlevi
2005-04-19 14:58:30
|
252
|
Még nem tudom. Magyarországán (www.ccswebshop.hu) 60 körül lehet hozzájutni, osztrákoknál (www.vienna-camera.com/) 190€, csak hát arra nem járok, és német tudásom is nulla, ezért a netes rendelés elég nehézkes. Kérdéses, hogy mennyi egyéb költség (posta, átutalás) lenne rajta. Hova akarsz motorversenyre menni?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|