Keresés

Részletes keresés

vlevi Creative Commons License 2005-04-20 09:53:14 255
Egyébként már fogalmam sincs mit kellene venni. Mert ottvan a Sigma 70-300-ból az APO és az anélküli változat, és állítólag az APO-val rosszabbul teljesít, csak azt nem tudom, hogy melyiket írták az APO-s változatból mert abból mintha lenne II-es kiadás is. 300-as tele állásnál már eléggé lágyít mindkettő, ezért lehet, hogy egy 55-200 is elég lenne.
A hozzászólás:
laja30 Creative Commons License 2005-04-19 21:55:52 253

Most hétvégén Hungaroring (Alpok-Adria kupa), jövő hétvégén supermoto Tökölön. Nagyon jó motoros képeket sikerült lőnöm a múltkor a 350D-vel, három fent van itt:

http://www.pbase.com/laja30/inbox

 

Előzmény:
vlevi Creative Commons License 2005-04-19 14:58:30 252
Még nem tudom.
Magyarországán (www.ccswebshop.hu) 60 körül lehet hozzájutni, osztrákoknál (www.vienna-camera.com/) 190€, csak hát arra nem járok, és német tudásom is nulla, ezért a netes rendelés elég nehézkes. Kérdéses, hogy mennyi egyéb költség (posta, átutalás) lenne rajta.
Hova akarsz motorversenyre menni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!