Szerbusztok Gyerekek! A mai napi mese RS bácsitól reméljük a betonacélról, tégláról, pth födémről szól. (reméljük!) Tehát: B60.50 6 mm, tekercsben, 0,2 t., B60.50 12 mm szálban, 0,25 t., hegesztett acélháló 6*2,4 m 150*150-es elosztás 6*6 mm 0,42 t., B38.24 8 mm betonacél. Ez az utolsó valszleg nem az alapba. Bár lehet, hogy a háló sem. No mindegy, többet nem próbálok okos lenni.
Aztán: pth kerámia burkolatú vasbeton gerenda 7 db 2,75 m-es, 23 db 5,5 m-es
Továbbá: pth elemmagas kerámiaburkolatú nyílásáthidaló: 15 db 1 m-es, 30 db 1,25 m-es, 3 db 1,75 m-es, 3 db 2 m-es,
66 m2 pth béléstest 25*52*17 (vajh hány db 66? 441? vagy mínusz gerenda?)
58,4=59 méter pth nf hőszigetelt koszorútégla 11,5*33*20
kéményhez kisméretű nagyszilárdságú tömör tégla 25*12*6.5 Hf10-mc 2,43 m3, miért köb és miért nem négyzet???
És JÖN: 145 m2 pth 38 nf!!! azaz 2320 db? És a feles elemeket hogy kell kiszámolni?
Zsalukő: 40*50*23 Zs40 14 m2, nekem ide Leier van írva, az jó?
Pillértégla 25*12*6,5 I.oszt. Hf30 0.45 m3
Válaszfaltégla: 40*20*10 I.oszt. Hf10-mc 63 m2
Mára ennyi. Nemsokára JÖN, JÖN, JÖN: Tető!Nyílászáró!Meg a sok egyéb fityfiritty!
Lécci ne feledd, hogy Valkóról van szó!!!Szállítás, raklap, izé, bigyó.
Ja a végére:Mediterrán tetőcserép? Jó-rossz vélemény bárkitől?
|