Keresés

Részletes keresés

PONT RS Creative Commons License 2005-04-22 10:02:36 134

Szervusz Medve!

Elnézést a csöndért, de futom a köröket, honnan lehetne téglát küldeni (Abony, Solymár)legolcsóbban Valkóra.

A hozzászólás:
MedweSpali Creative Commons License 2005-04-19 21:11:30 131

Szerbusztok Gyerekek! A mai napi mese RS bácsitól reméljük a betonacélról, tégláról, pth födémről szól. (reméljük!) Tehát: B60.50 6 mm, tekercsben, 0,2 t.,  B60.50 12 mm szálban, 0,25 t., hegesztett acélháló 6*2,4 m 150*150-es elosztás 6*6 mm 0,42 t., B38.24 8 mm betonacél. Ez az utolsó valszleg nem az alapba. Bár lehet, hogy a háló sem. No mindegy, többet nem próbálok okos lenni.

Aztán: pth kerámia burkolatú vasbeton gerenda 7 db 2,75 m-es, 23 db 5,5 m-es

Továbbá: pth elemmagas kerámiaburkolatú nyílásáthidaló: 15 db 1 m-es, 30 db 1,25 m-es, 3 db 1,75 m-es, 3 db 2 m-es,

66 m2 pth béléstest 25*52*17 (vajh hány db 66? 441? vagy mínusz gerenda?)

58,4=59 méter pth nf hőszigetelt koszorútégla 11,5*33*20

kéményhez kisméretű nagyszilárdságú tömör tégla 25*12*6.5 Hf10-mc 2,43 m3, miért köb és miért nem négyzet???

És JÖN: 145 m2 pth 38 nf!!! azaz 2320 db? És a feles elemeket hogy kell kiszámolni?

Zsalukő: 40*50*23 Zs40 14 m2, nekem ide Leier van írva, az jó?

Pillértégla 25*12*6,5 I.oszt. Hf30 0.45 m3

Válaszfaltégla: 40*20*10 I.oszt. Hf10-mc 63 m2

Mára ennyi. Nemsokára JÖN, JÖN, JÖN: Tető!Nyílászáró!Meg a sok egyéb fityfiritty!

Lécci ne feledd, hogy Valkóról van szó!!!Szállítás, raklap, izé, bigyó.

Ja a végére:Mediterrán tetőcserép? Jó-rossz vélemény bárkitől?

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!