|
|
|
|
 |
MZ/Y
2005-04-19 20:25:40
|
130
|
Te tudod, de én így nagy nyilvánosság előtt nem hirdetném a fekete részét... Egy kérdés, bár csak áttételesen beton: a környéken az egyik kis betonüzem gyárt beton béléselemet E-gerendához. Jóval olcsóbb, mint a "gyári". Meg szabad venni? |
|
A hozzászólás:
 |
betonos
2005-04-19 19:32:44
|
129
|
| A következő betonárakat tudom biztosítani.
C 8-16/KK 7200,- Ft.
C10-16/KK 7700,- Ft.
C12-16/KK 8200,- Ft
C16-16/KK 8700,- Ft
C20-16/KK 9300,- Ft
Ezek az árak hivatalosan, számlával mennek, ISO 2001 minősítéssel, ezért az áfa még rámegy. Bármelyik bank elfogadja.
Az árakban a szállítás nincs benne, mert az nagyban függ a távolságtól. A szállítást és a betonszivattyút tudom számla nélkül is intézni. A 23m-es Pumix 9800,- Ft/h. Min 3h. fizetendő, ebből 2h. munka, 1h. ki-beállás.
Számla nélkül is mehet a beton, de nem ezekből az üzemekből. Ez a szállítási távolságtól függően, egyedi árakkal mehet. Így a beton ára a következő:
C12-24/KK 8000,- Ft
C16-24/KK 8900,- Ft
C20-06/KK 9900,- Ft
Tel: 06 70 505 5700 e-mail: beton@citromail.hu Web: www.beton.on.hu |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|