Keresés

Részletes keresés

MZ/Y Creative Commons License 2005-04-19 20:25:40 130
Te tudod, de én így nagy nyilvánosság előtt nem hirdetném a fekete részét...
Egy kérdés, bár csak áttételesen beton: a környéken az egyik kis betonüzem gyárt beton béléselemet E-gerendához. Jóval olcsóbb, mint a "gyári". Meg szabad venni?
A hozzászólás:
betonos Creative Commons License 2005-04-19 19:32:44 129
A következő betonárakat tudom biztosítani.

C  8-16/KK  7200,-  Ft.

C10-16/KK  7700,-  Ft.

C12-16/KK  8200,-  Ft

C16-16/KK  8700,-  Ft

C20-16/KK  9300,-  Ft

Ezek az árak hivatalosan, számlával mennek, ISO 2001 minősítéssel, ezért az áfa még rámegy. Bármelyik bank elfogadja.

Az árakban a szállítás nincs benne, mert az nagyban függ a távolságtól. A szállítást és a betonszivattyút tudom számla nélkül is intézni. A 23m-es Pumix 9800,- Ft/h. Min 3h. fizetendő, ebből 2h. munka, 1h. ki-beállás.

Számla nélkül is mehet a beton, de nem ezekből az üzemekből. Ez a szállítási távolságtól függően, egyedi árakkal mehet. Így a beton ára a következő:

C12-24/KK 8000,- Ft

C16-24/KK 8900,- Ft

C20-06/KK 9900,- Ft

 

 

Tel: 06 70 505 5700   e-mail: beton@citromail.hu   Web: www.beton.on.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!