Keresés

Részletes keresés

laja30 Creative Commons License 2005-04-19 21:55:52 253

Most hétvégén Hungaroring (Alpok-Adria kupa), jövő hétvégén supermoto Tökölön. Nagyon jó motoros képeket sikerült lőnöm a múltkor a 350D-vel, három fent van itt:

http://www.pbase.com/laja30/inbox

 

A hozzászólás:
vlevi Creative Commons License 2005-04-19 14:58:30 252
Még nem tudom.
Magyarországán (www.ccswebshop.hu) 60 körül lehet hozzájutni, osztrákoknál (www.vienna-camera.com/) 190€, csak hát arra nem járok, és német tudásom is nulla, ezért a netes rendelés elég nehézkes. Kérdéses, hogy mennyi egyéb költség (posta, átutalás) lenne rajta.
Hova akarsz motorversenyre menni?
Előzmény:
laja30 Creative Commons License 2005-04-19 13:44:37 251
Megkérdezhetem, hol és mennyiért veszed a Sigma 70-300-ast? Én is gondolkodom rajta. A következő két hétvége mindegyikén motorversenyre megyek, és nem mindig elég a max. 210 mm (még az 1,6-os szorzóval sem).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!