Keresés

Részletes keresés

vlevi Creative Commons License 2005-04-19 14:58:30 252
Még nem tudom.
Magyarországán (www.ccswebshop.hu) 60 körül lehet hozzájutni, osztrákoknál (www.vienna-camera.com/) 190€, csak hát arra nem járok, és német tudásom is nulla, ezért a netes rendelés elég nehézkes. Kérdéses, hogy mennyi egyéb költség (posta, átutalás) lenne rajta.
Hova akarsz motorversenyre menni?
A hozzászólás:
laja30 Creative Commons License 2005-04-19 13:44:37 251
Megkérdezhetem, hol és mennyiért veszed a Sigma 70-300-ast? Én is gondolkodom rajta. A következő két hétvége mindegyikén motorversenyre megyek, és nem mindig elég a max. 210 mm (még az 1,6-os szorzóval sem).
Előzmény:
vlevi Creative Commons License 2005-04-19 09:03:12 247
Asszem meggyőzött. Hétvégén egy ismerősöm kölcsönadta a Tamron 28-300-asát, amivel csináltam pár képet,
http://kep.tar.hu/vlevi/50042040/11763715
http://kep.tar.hu/vlevi/50042040/11763704
annál jobbnak tűnik. Nekem meg amúgy sem kell akkor zoom átfogás, mert 18-55 van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!