|
|
|
|
 |
vlevi
2005-04-19 14:58:30
|
252
|
Még nem tudom. Magyarországán (www.ccswebshop.hu) 60 körül lehet hozzájutni, osztrákoknál (www.vienna-camera.com/) 190€, csak hát arra nem járok, és német tudásom is nulla, ezért a netes rendelés elég nehézkes. Kérdéses, hogy mennyi egyéb költség (posta, átutalás) lenne rajta. Hova akarsz motorversenyre menni?
|
|
A hozzászólás:
 |
laja30
2005-04-19 13:44:37
|
251
|
| Megkérdezhetem, hol és mennyiért veszed a Sigma 70-300-ast? Én is gondolkodom rajta. A következő két hétvége mindegyikén motorversenyre megyek, és nem mindig elég a max. 210 mm (még az 1,6-os szorzóval sem). |
|
Előzmény:
 |
vlevi
2005-04-19 09:03:12
|
247
|
Asszem meggyőzött. Hétvégén egy ismerősöm kölcsönadta a Tamron 28-300-asát, amivel csináltam pár képet, http://kep.tar.hu/vlevi/50042040/11763715 http://kep.tar.hu/vlevi/50042040/11763704 annál jobbnak tűnik. Nekem meg amúgy sem kell akkor zoom átfogás, mert 18-55 van.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|