Keresés

Részletes keresés

vlevi Creative Commons License 2005-04-19 09:47:44 249
Fordítva.
A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2005-04-19 09:05:48 248
Mármint, hogy a Tamron jobb, mint a Sigma?
Előzmény:
vlevi Creative Commons License 2005-04-19 09:03:12 247
Asszem meggyőzött. Hétvégén egy ismerősöm kölcsönadta a Tamron 28-300-asát, amivel csináltam pár képet,
http://kep.tar.hu/vlevi/50042040/11763715
http://kep.tar.hu/vlevi/50042040/11763704
annál jobbnak tűnik. Nekem meg amúgy sem kell akkor zoom átfogás, mert 18-55 van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!