Keresés

Részletes keresés

laja30 Creative Commons License 2005-04-19 13:44:37 251
Megkérdezhetem, hol és mennyiért veszed a Sigma 70-300-ast? Én is gondolkodom rajta. A következő két hétvége mindegyikén motorversenyre megyek, és nem mindig elég a max. 210 mm (még az 1,6-os szorzóval sem).
toth-abri Creative Commons License 2005-04-19 09:05:48 248
Mármint, hogy a Tamron jobb, mint a Sigma?
A hozzászólás:
vlevi Creative Commons License 2005-04-19 09:03:12 247
Asszem meggyőzött. Hétvégén egy ismerősöm kölcsönadta a Tamron 28-300-asát, amivel csináltam pár képet,
http://kep.tar.hu/vlevi/50042040/11763715
http://kep.tar.hu/vlevi/50042040/11763704
annál jobbnak tűnik. Nekem meg amúgy sem kell akkor zoom átfogás, mert 18-55 van.
Előzmény:
laja30 Creative Commons License 2005-04-18 23:29:10 243
Igen, a dpreview fórumán többen használják 300/350D-vel ezeket az obikat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!