|
|
|
|
 |
attila7575
2005-04-19 21:58:44
|
157
|
Szia! Sajnos nem az. Arra a helyre is lehetne menni, de beszéltem az illetővel, és nem ajánlja. Ellenben ajánlott egy olyan helyet, ahova nem kell annyi bürokrácia, ellenben sokkal alkalmasabb madárfotózásra, Szatymaz környékén. Mivel ő szakember, én hiszek neki. Ha minden igaz, akkor a közeljövőben megmutatja (legszebb reményeim szerint a hétvégén), és akkor lehet menni együtt.
Amúgy ma jött meg az ebay-ről rendelt 50/1.8-as nikkor objektívem. Nem győzök betelni vele, olyan képet rajzol. Le se akar jönni a gépről :) |
|
A hozzászólás:
 |
mullerp
2005-04-19 08:28:44
|
156
|
| Szoval bovebbet nem arulsz el... de ugy erzem ez az a dolog lehet amit emlitettel nekem szemelyesen is. Ha tuti az esemeny legkesobb csutortokon leirnad nekem a reszleteket? Mert akkor pentekre megprobalom leszervezni a hetvegemet es ha nincs akadalya en is csatlakoznek hozzad! Persze mint mindig most is minden keplekeny es majd az ido megmondja hogy is lesz! |
|
Előzmény:
 |
attila7575
2005-04-18 21:04:19
|
155
|
| Ja, a lenti ladikos kép nagyon tetszik. Eszembe juttatja, mekkorákat csónakáztam, és ettől kicsit szomorú leszek, ugyanakkor örülök is, hogy volt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|