|
|
|
|
 |
toth-abri
2005-04-19 07:36:37
|
246
|
| A Hegyalja vidékét én is nagyon szeretem! |
|
A hozzászólás:
 |
laja30
2005-04-18 23:43:59
|
245
|
Még Nyíregyházán se voltam az utóbbi egy hónapban. Május elején egy napsütötte hétvégére tervezem a tradicionális tokaji ártértúrát kenuval, és akkor nézek ki az Igricére is.
A tokai ártér hihetetlen, mindenkinek ajánlom. Dióhéjban: amikor magas a víz, HATALMAS terület van víz alatt a Tisza és a Bodrog közti ártéren. Akkora, hogy nagyon el lehet tévedni. Tokaj szélén, a Bodrogparton van egy vizibázis, ahol lehet kenut kölcsönözni, és kicsit feljebb egy csatornán kell bemenni az ártérre a Bodrogról. Fantasztikus. TOTÁLIS csend (a természet hangjain kívül), fák, bokrok közt evezés, madarak, siklók, ÓRIÁSI vízfelületek. EGyébként bármikor, árvíz nélkül is be lehet menni, de akkor "csak" a csatornákon lehet evezni. Az is nagyon szép.
Ez árvíz nélkül készült. Bár nemigen fejezi ki a hely szépségét:
 |
|
Előzmény:
 |
toth-abri
2005-04-18 23:31:32
|
244
|
| Laja, voltál Sóstóhegyen fotózni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|