Keresés

Részletes keresés

laja30 Creative Commons License 2005-04-18 23:43:59 245

Még Nyíregyházán se voltam az utóbbi egy hónapban. Május elején egy napsütötte hétvégére tervezem a tradicionális tokaji ártértúrát kenuval, és akkor nézek ki az Igricére is.

 

A tokai ártér hihetetlen, mindenkinek ajánlom. Dióhéjban: amikor magas a víz, HATALMAS terület van víz alatt a Tisza és a Bodrog közti ártéren. Akkora, hogy nagyon el lehet tévedni. Tokaj szélén, a Bodrogparton van egy vizibázis, ahol lehet kenut kölcsönözni, és kicsit feljebb egy csatornán kell bemenni az ártérre a Bodrogról. Fantasztikus. TOTÁLIS csend (a természet hangjain kívül), fák, bokrok közt evezés, madarak, siklók, ÓRIÁSI vízfelületek. EGyébként bármikor, árvíz nélkül is be lehet menni, de akkor "csak" a csatornákon lehet evezni. Az is nagyon szép.

 

Ez árvíz nélkül készült. Bár nemigen fejezi ki a hely szépségét:

 

A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2005-04-18 23:31:32 244
Laja, voltál Sóstóhegyen fotózni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!