Keresés

Részletes keresés

vlevi Creative Commons License 2005-04-19 09:03:12 247
Asszem meggyőzött. Hétvégén egy ismerősöm kölcsönadta a Tamron 28-300-asát, amivel csináltam pár képet,
http://kep.tar.hu/vlevi/50042040/11763715
http://kep.tar.hu/vlevi/50042040/11763704
annál jobbnak tűnik. Nekem meg amúgy sem kell akkor zoom átfogás, mert 18-55 van.
A hozzászólás:
laja30 Creative Commons License 2005-04-18 23:29:10 243
Igen, a dpreview fórumán többen használják 300/350D-vel ezeket az obikat.
Előzmény:
vlevi Creative Commons License 2005-04-18 14:52:06 241
Objektívekről lenne kérdésem. Ismeritek valamelyiket, vajon hogyan működnek EOS300-on?
Sigma 70-300mm F4-5.6
Sigma 70-300mm F4-5.6 APO

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!