Keresés

Részletes keresés

mullerp Creative Commons License 2005-04-19 08:28:44 156
Szoval bovebbet nem arulsz el... de ugy erzem ez az a dolog lehet amit emlitettel nekem szemelyesen is. Ha tuti az esemeny legkesobb csutortokon leirnad nekem a reszleteket? Mert akkor pentekre megprobalom leszervezni a hetvegemet es ha nincs akadalya en is csatlakoznek hozzad! Persze mint mindig most is minden keplekeny es majd az ido megmondja hogy is lesz!
A hozzászólás:
attila7575 Creative Commons License 2005-04-18 21:04:19 155
Ja, a lenti ladikos kép nagyon tetszik. Eszembe juttatja, mekkorákat csónakáztam, és ettől kicsit szomorú leszek, ugyanakkor örülök is, hogy volt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!