|
|
|
|
 |
vivi.g
2005-04-18 20:19:32
|
953
|
| szóval akkor valahogy kapisgáltam,nem?:) |
|
A hozzászólás:
 |
szuszmok
2005-04-18 20:15:43
|
951
|
nem is tudatlan gyerek!!!!:-)))
mi azért adjuk a cicát ivaratalanítva vagy ivartalanítási kötelezettséggel, mert nem szeretném, ha a dédunokáim számukra nem megfelelő és hozzájuk nem méltó helyen, ellenőrizetlen körülmények között élnének, nőnének fel. semmi szükség arra, hogy tömeges szaporítás "áldozatai" legyenek nemcsak a vérvonal kiadása és egyebek miatt, hanem, mert én szeretem biztonságban tudni a kicsiket. ez nem pénz kérdése, hanem elvi kérdés és felelősségérzet. |
|
Előzmény:
 |
vivi.g
2005-04-18 17:36:45
|
949
|
Azért kel ivartalanítani hogy ha olyan személynél van a cica,akkor az ne szaporítsa?És drága pénzért elagyja a kölyköket?
Fertőzés meg ilyesmiért is?
Ezek csak kérdések egy tudatlan gyerektől:)))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|