Keresés

Részletes keresés

vivi.g Creative Commons License 2005-04-18 20:19:32 953
szóval akkor valahogy kapisgáltam,nem?:)
A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2005-04-18 20:15:43 951

nem is tudatlan gyerek!!!!:-)))

 

mi azért adjuk a cicát ivaratalanítva  vagy ivartalanítási kötelezettséggel, mert nem szeretném, ha a dédunokáim számukra nem megfelelő és hozzájuk nem méltó helyen, ellenőrizetlen körülmények között élnének, nőnének fel. semmi szükség arra, hogy tömeges szaporítás "áldozatai" legyenek nemcsak a vérvonal kiadása és egyebek miatt, hanem, mert  én szeretem biztonságban tudni a kicsiket. ez nem pénz kérdése, hanem elvi kérdés és felelősségérzet. 

Előzmény:
vivi.g Creative Commons License 2005-04-18 17:36:45 949

Azért kel ivartalanítani hogy ha olyan személynél van a cica,akkor az ne szaporítsa?És drága pénzért elagyja a kölyköket?

Fertőzés meg ilyesmiért is?

 

Ezek csak kérdések egy tudatlan gyerektől:))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!