Keresés

Részletes keresés

mullerp Creative Commons License 2005-04-18 14:53:12 152

Nagy a titkolozas... :-)

Meselj vmit... Szegedhez vagy Kistelekhez van kozelebb?

A hozzászólás:
attila7575 Creative Commons License 2005-04-18 14:38:43 151
Sőt, ha minden igaz, akkor a hét végén, vagy a jövő héten visznek el egy helyre Szeged és Kistelek között, ahol nagyon szuper képeket lehet csinálni, mert aki ajánlotta a helyet, az komoly szakember a témában. Ha ez megvan, akkor szerintem érdekel még egy-két embert, addig konkrétabban nem akarom nagy dobra verni :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!