|
|
|
|
 |
mullerp
2005-04-18 14:53:12
|
152
|
Nagy a titkolozas... :-)
Meselj vmit... Szegedhez vagy Kistelekhez van kozelebb? |
|
A hozzászólás:
 |
attila7575
2005-04-18 14:38:43
|
151
|
| Sőt, ha minden igaz, akkor a hét végén, vagy a jövő héten visznek el egy helyre Szeged és Kistelek között, ahol nagyon szuper képeket lehet csinálni, mert aki ajánlotta a helyet, az komoly szakember a témában. Ha ez megvan, akkor szerintem érdekel még egy-két embert, addig konkrétabban nem akarom nagy dobra verni :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|