|
|
|
|
 |
venge
2005-04-18 19:51:38
|
153
|
:) Hát igen!
Szakítottunk egy-egy negyed órát a zsúfolt napirendünkből és jól kibeszéltük Vandrast, akit már mindketten "jól" ismerünk, meg attila7575-öt, akivel azt hiszem, nem árt jóba lennem!
Ha visszahúzódik a víz Mártélyon, mindenképp szervezünk ott egy találkozót!
De most még a töltés lábánál van!  |
|
A hozzászólás:
 |
mullerp
2005-04-18 14:32:23
|
150
|
Nohhh... szoval meglatogatott Venge koma is... szimpatikus fiatalember es van neki jo hosszu csovu objektive... Azt hiszem a legtobbeteket (ez jo magyaros volt) en ismerem, szoval jo lenne most mar szemelyesen talalkozni... ahogy beszeltuk Martely kornyeke lenne a legjobb megoldas... Az ido majd eldonti... |
|
Előzmény:
 |
mullerp
2005-04-18 11:07:09
|
149
|
| Elmeletileg igen... mondjuk ramszakadt egy halom melo, de tartok 2-3 egybefuggo cigiszunetet ha jossz! Udv! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|