Keresés

Részletes keresés

venge Creative Commons License 2005-04-18 19:51:38 153

:) Hát igen!

Szakítottunk egy-egy negyed órát a zsúfolt napirendünkből és jól kibeszéltük Vandrast, akit már mindketten "jól" ismerünk, meg attila7575-öt, akivel azt hiszem, nem árt jóba lennem!

Ha visszahúzódik a víz Mártélyon, mindenképp szervezünk ott egy találkozót!

De most még a töltés lábánál van!

A hozzászólás:
mullerp Creative Commons License 2005-04-18 14:32:23 150

Nohhh... szoval meglatogatott Venge koma is... szimpatikus fiatalember es van neki jo hosszu csovu objektive... Azt hiszem a legtobbeteket (ez jo magyaros volt) en ismerem, szoval jo lenne most mar szemelyesen talalkozni... ahogy beszeltuk Martely kornyeke lenne a legjobb megoldas... Az ido majd eldonti...

Előzmény:
mullerp Creative Commons License 2005-04-18 11:07:09 149
Elmeletileg igen... mondjuk ramszakadt egy halom melo, de tartok 2-3 egybefuggo cigiszunetet ha jossz! Udv!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!